O nás

PROFESIONÁLNE EKONOMICKÉ PORADENSTVO


Kto sme?

Netypická, rýchlo sa rozvíjajúca outsourcingová ekonomická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti externého a komplexného spracovania ekonomických, účtovných a mzdových potrieb pre každého a jedného z Vás.


Čo ponúkame?

Našou hlavnou činnosťou je komplexné vedenie účtovnej agendy jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie mzdovej agendy, daňových priznaní a konzultácii v danej problematike pre Vaše potreby.


Prečo my?

Dbáme o to, aby boli naše služby čo najvyššej kvality, vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Byť tu pre Vás, pre Váš biznis. Poskytujeme Vám dostatočné množstvo informácií pre správne nasmerovanie a pomoc pri rozhodovaní v podnikaní, aby ste u nás našli všetko čo potrebujete v rámci účtovníctva, daní a miezd.

Náš tím

VÁŠ ÚSPECH JE PRE NÁS MOTIVÁCIOU
ING. ZUZANA OKASOVÁ, PHD.

Founder

Zuzana je jednou zo zakladateľov spoločnosti a v našej firme je expert na vedenie podvojného účtovníctva a daňové priznania právnických osôb, DPH a jednoduchého účtovníctva. ING. ROMAN DEMČIŠÁK

Founder, CEO

Roman je jedným zo zakladateľov spoločnosti a vo firme má na starosti personálnu a mzodvú agendu, vedenie jednoduchého účtovníctva, daňové priznania fyzických osôb, školenia a poradenstvo.